Нардеп від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк підтвердила, що її чоловіка Ігоря Смаглюка призначили на керівну посаду в Державній фіскальної службі.

Про це вона повідомила в ефірі “4 каналу”.

За словами нардепа, Ігор Смаглюк отримав нову посаду в ГФС приблизно два тижні тому. Він очолює Головне управління протидії економічним правопорушенням в структурі служби.

Джерела “Страни” в ДФС повідомили, що в квітні цього року керівником головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС був призначений Володимир Ткаченко, його кандидатуру лобіював помічник президента Сергій Шефір.

Незабаром між Ткаченком і в.о. глави ДФС Сергієм Солодченком стався конфлікт. Солодченко ініціював реорганізацію главку, в результаті чого Ткаченко позбувся посади і керівником новоствореного головного управління з виявлення економічних правопорушень ДФС України був призначений екс-співробітник СБУ Роман Неговелов.

30 жовтня Неговелов був затриманий співробітниками ДБР при передачі хабара. На його місце і був призначений поки в.о. керівника главку Ігор Смаглюк.

Основна функція підконтрольного йому управління – це оперативно-розшукова діяльність, напрямки на виявлення податкових правопорушень і супровід (виконання доручень) слідчих підрозділів в ході розслідування кримінальних проваджень.