За кермом автомобіля, у якому перебував переможець першого сезону вокального проєкту «Голос країни» на «1+1» Іван Ганзера, була його дружина

Переможець першого сезону шоу «Голос країни» на «1+1» Іван Ганзера потрапив в аварію. Про це повідомив 28 січня Telegram-канал телеведучої Соломії Вітвіцької «Особливе з Соломією».

За кермом перебувала дружина співака Ольга. Разом вони їхали на концерт у Полтаву.

«Як пояснює Іван, на дорозі їх підрізало інше авто, у якому були іноземці арабської зовнішності. Ні російською, ні українською вони не розмовляли і поводилися досить агресивно. Їхня машина була зареєстрована в Макіївці, страховки не мали. На поліцію чекали півтори години, але ніхто так і не приїхав. Тож на власний концерт не потрапили, ремонтувати авто вирішили самотужки. «Головне, що всі живі і здорові», – підсумував Іван», – ідеться в пості.

В ексклюзивному коментарі журналістам LifeStyle 24 Іван Ганзера розповів деталі інциденту. За його словами, аварія сталась неочікувано, а зіткнення з іншою автівкою неможливо було уникнути. Винуватцями ДТП були іноземці, які не розуміли ані української, ані російської мов. Документів із собою чи страховки на машину вони не мали, а технічний паспорт був зареєстрований на окупованій території Донбасу.

“Ми їхали, наше авто підрізали. За кермом була дружина. Банальна ситуація на дорозі. У салоні машини, яка це зробила, були люди арабської зовнішності, які зовсім не розмовляли російською чи українською мовами. Все, що у них було з документів – це техпаспорт, зареєстрований у Макіївці, на непідконтрольній Україні території. Страховки не було. Поліції так і не дочекались, очікували на патрульних 1,5 години і поїхали”, – поділився Іван Ганзера.

Артист додав, що правоохоронці перетелефонували йому та пояснили, що на момент виклику не було вільних екіпажів. Наразі машина Івана Ганзери знаходиться на СТО, а ремонт її співак здійснюватиме за власні кошти, бо довести провину іноземців фактично неможливо.

Зіркове подружжя відбулось переляком та незначними подряпинами. Наразі дружина Івана Ганзери, як і сам співак, оговтуються від пережитого.

“Відбулись легким переляком. Дружина боїться поки дивитись на машини. Це в неї вперше в житті, вона дуже акуратно їздить, повільно. Тому, мені здається, в нас все так обійшлось, тільки матеріальною шкодою”, – додав Іван Ганзера.