Автори програми Наші гроші стверджують, що народний депутат Антон Геращенко живе з сім'єю в квартирі на Печерську, оренду якої сплачує його 62-річний тесть. При цьому, згідно з оцінкою ріелтора, вартість одного місяця оренди такої квартири становить до $ 3 тисяч, передає Корупція.Інфо

Журналісти з'ясували, що в квартиру площею 190 квадратних метрів Геращенко з сім'єю в'їхав в 2016 році, через два роки після того, як став депутатом.


У тому ж році, за даними програми, тесть депутата Олексій Шамбуров зареєстрував ФОП по "наукової діяльності" і почав фінансувати оренду житла для зятя.

Автори розслідування при цьому з'ясували, що Шамбуров постійно проживає в Полтаві.

Крім того, за даними журналістів, тесть депутата близько 10 років не отримував доходу, але з 2016 року заробив близько 270 тис грн. При цьому, підрахували автори розслідування, його витрати на оренду квартири для Геращенко перевищують 1,5 млн грн. У тому ж 2016 році Шамбуров, за даними програми, купив за мільйон гривень позашляховик Santa Fe, яким теж користується народний депутат.

"Це наше спільне з тестем рішення, нас це влаштовує", – сказав в коментарі програмі Геращенко. Він зазначив, що Шамбуров оплачує квартиру з накопичень, але не сказав, яким чином вони були зароблені.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Журналісти також зазначили, що доступ на поверх, де знаходиться квартира Геращенко, повністю перекритий. Піднятися на нього за допомогою ліфта можна тільки при наявності спеціального ключа.

За даними програми, власником квартири є 62-річний Олександр Даниленко. Сам він живе на околиці Троєщини.

Раніше Нацагентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адмінпорушення, в якому стверджує, що народний депутат, член групи Воля народу Максим Микитась не повідомив в установленому порядку про отримання ним спадщини на майже 36 млн грн.