У сесійній залі парламенту депутатка від фракції “Слуга Народу” Марія Мезенцева під час обговорення земельного законопроєкту сказала, що її бабуся в селі дуже чекає продажу землі

Народна депутатка від “Слуги народу” Марія Мезенцева у ВРУ заявила, що її бабуся чекає відкриття ринку землі, проте виявилося, що старенька має зовсім іншу думку щодо “земельного” питання.

“Відкриття ринку землі – свято для кожного, хто колись мав справу із землею”, – таку заяву минулої п’ятниці під час засідання Верховної Ради зробила народна депутатка від “Слуги народу” Марія Мезенцева.

Під час виступу у сесійній залі народна депутатка заявила таке: “Я думаю, що для всіх присутніх, які колись мали справу із землею, сьогодні насправді свято. Я також росла у селі. Моя бабуся зараз там проживає. І хочу їй теж передати вітання. Вона теж чекає ринку землі, відкриття землі…”.

Та чи справді це так: телеканал ZIK ексклюзивно розшукав бабусю Мезенцевої у селі на Чернігівщині, і, як з’ясувалося, народна депутатка у сесійній залі видала бажане за реальність. Ганна Єгорівна Кулак не уявляє, що буде з Україною і з людьми, якщо їхню землю продадуть. Понад те, онука навіть не порадилася із бабусею, перш ніж робити таку заяву, адже у бабусі вона була дуже давно.

Бабуся депутатки Мезенцевої каже: “От вона хай частіше приїжджає до бабусі. Вона вже давно-давно була. От перекажете їй, що бабуся казала, що треба у гості до бабусі приїжджати, є ж там час, щоб приїхати. Хай би вона бабусі розказала, поговорила, як воно та що воно”.

Кореспондент телеканалу ZIK розповів жінці, що її онука по телевізору сказала, що бабуся не проти продати землю. Ганна Єгорівна лише засміялася: “По телевізору сказала?! Та вона хоч би зі мною поспілкувалася!”

Що ж до продажу наділів жінка міркує так: “Я так думаю, що навряд чи люди допустять, щоб продати землю. Я не знаю… От орендувати – так. От нам подобається, що у нас орендують. Ну, дали б нам іще більшу плату за неї. Оце нам давав по 3 тисячі усього, а цей рік, напевно, почув вже таке і додав по 4-ри. Ну, і то! А якби не орендував у мене, наприклад, цієї землі, то що – взагалі б нічого не було. І з чим же ми залишимося, якщо продамо землю? А не знаю. Ні з чим же, напевно”.