Біля Київського моря позашляховик вискочив на зустрічну смугу і зіткнувся із мінівеном, водій якого загинув на місці, передає Корупція.Інфо

Популярне: УВАГА! НОВІ правила для субсидіянтів, у яких є діти віком від 14 років. Вам потрібно це зробити до 20 жовтня

Загиблому було 52 роки, водій другої машини – у лікарні. За попередніми даними, його звуть Андрій Авдєєнко. Сам він себе називає то адміралом ВМС, то академіком, а інколи – віщуном Хортицького полку.

Свідки аварії розповідають, що  Авдєєнко після ДТП поводився украй емоційно, спершу відмовлявся від експрес-тесту на алкоголь, але потім таки погодився. Результатів ще не оприлюднили.Чоловік, який був пасажиром у мінівені, чий водій загинув, твердить:  уникнути зіткнення було неможливо.

Потерпіла сторона стверджує, що син Авдєєнка є керівником прокуратури Печерського району Києва, і бояться, що справі не дадуть ходу. Авдєєнко зараз у лікарні, йому зробили операцію, його дружина від коментарів відмовилася.

«Ми їхали дамбою, назустріч вилетіла машина, просто на зустрічну смугу. Ми даємо вправо, правіше нема вже куди, там же Дніпро, і він в нас в’їхав. Це долі секунди, я не знаю, з якою швидкістю він їхав, але це просто жах», – розповів потерпілий Анатолій Слабоуз.

Нагадаємо, в Дніпрі на пішохідному переході вантажівка збила трьох людей. Як стало відомо, 20-річна дівчина загинула на місці аварії. Ще двоє постраждалих хлопців опинилися на лікарняному ліжку.