Скоро з членством в ЄС може попрощатися ще одна країна.

Журналісти не приховують, що наступними можуть стати Італія, Угорщина, Словаччина і Кіпр, повідомляє Корупція. Інфо

Вже давно Греція створює лише клопоти для Європейського Союзу і, якби не конфлікт в Сирії і наплив мігрантів, залишалася б і далі головним болем ЄС.

Але зараз дії влади Греції викликали знову обурення з боку європейських союзників, всупереч позиції більшості країн-членів ЄС: Греція люб'язно прийняла російський есмінець, який зупинився в її порту, слідуючи до берегів Сирії. 

Жодна країна ЄС не висловила свого заперечення з приводу вчинку Греції, змовчав про це і президент США Барак Обама, зустрічаючись з лідерами ЄС в Берліні. 

Видання зазначає, що після перемоги в США Дональда Трампа Євросоюз перебуває досі в розгубленості і вже не має колишнього впливу на такі країни, як Греція, влада якої не один рік поспіль, всупереч зовнішній політиці ЄС, підіграють Росії. 

За правилами ЄС, кожна держава може накласти вето на те чи інше рішення ЄС, не вийняток, що Греція виступить проти продовження антиросійських санкцій, які переголосовують кожні 6 місяців.

Видання підкреслює, що Путін отримав надійного союзника у вигляді Греції, яка незабаром може попрощатися з членством в ЄС.