Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сказала, що має намір продовжити працювати в Україні, навіть якщо після парламентських виборів її усунуть з посади.

В.о. глави МОЗ Уляна Супрун планує залишитися в Україні і продовжувати тут працювати, навіть якщо після завершення виборів не буде виконувати обов’язки міністра.

Про це Супрун заявила в інтерв'ю журналу "НВ". 

"Я є громадянкою України, залишаюся в Україні й далі працюватиму тут. І сподіваюся, що зможу в будь-який спосіб далі допомагати, щоб трансформація (у сфері медицини – ред.) відбувалася", – зазначила Супрун. 

Вона додала, що "є частиною української політики", оскільки виконує обов’язки міністра.

"Побачимо, як буде далі. Я би хотіла бути на тому місці, де допомагатиму розвивати не лише охорону здоров’я, а й будь-які справи на користь України", – зазначила в.о. глави МОЗ.

Варто зазначити, що раніше Уляна Супрун заявила, що сподівається на те, що новий президент України Володимир Зеленський збереже курс на зміни і оцінить успіхи медичної реформи.

Нагадаємо, також раніше Супрун заявляла, що не збирається подавати у відставку після інавгурації Зеленського.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу президента України, заявив про розпуск Верховної Ради і порадив урядовцям писати заяви про відставку.