Анатолій Осиній працював на базарі, а поряд у вагончику і мешкав. Його постійно бачили з псом Шариком, який допомагав охороняти територію. І головне – був єдиним другом самотнього 59-річного чоловіка. Того дня пса хтось отруїв. Шарик приповз до господаря, передає Корупція.Інфо

"Він до нього підбіг і йому самому погано стало, тому що він підійшов сюди і сів, викликали швидку, його забрали. Для нас це шоком стало. Ця собачка взагалі нікого не чіпала. Я не знаю кому він заважав", – каже охоронець базару "ТСН".

Чоловіка одразу доправили до реанімації, згадує медсестра. Діагноз – інсульт з крововиливом. Добу Анатолія намагалися врятувати, але марно.

"Стрес, піднявся тиск у людини і це викликало розрив судин і крововилив в головний мозок. Емоційно він дуже сильно на це відреагував, коли побачив цю картину – б'ється собаку в конвульсіях і судомах", – розповідає медсестра реанімації Одеської обласної лікарні Ольга Хіменко.

Знесиленого пса з нашийником помітили перехожі. Шарика ледве не збила машина, бо тварина в конвульсіях кидалася з боку в бік."Машина просто почала на нього їхати і йому знову стало погано, я зупинила машину і підібрала його. Вийшла моя подруга і ми на руках потягли його в клініку", – згадує одеситка Олександра Тітарчук.

Ветеринари одразу поставили тварині крапельницю, бо її стан був критичним. За кілька днів Шарику покращало і волонтери, які збирали ліки на його порятунок, вивели пса на прогулянку.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

Повертати Шарика на базар волонтери не збираються. Кажуть, коли той зрозуміє, що втратив господаря – це стане для нього ще одним стресом. За кілька днів його відвезуть до одеської родини, яка вже погодилася стати собаці новими господарями.

А ще зоозахисники звернулися до поліції, аби вона знайшла догхантерів, бо вважають, що у смерті чоловіка винні саме вони.‡агрузка...