Господиня квартири у Києві, де були по-звірячому вбиті 19-річна Марія Каминіна і 16-річна Єва Лисенко, не відразу зрозуміла, що трапилася трагедія.

За її словами, коли вона приїхала туди, нічого особливо підозрілого не побачила, крім безладу і забитої наглухо шафи на балконі. Останній факт її стурбував значно більше, ніж решта, і вона викликала туди ще і чоловіка. Про це йшлося під час ефіру ток-шоу “Стосується кожного”.

“Він відчинив і каже: ну йди дивися, що у твоїй шафці… Я побачила там перестановку, полички деякі були зняті і складені… Якісь згортки… Я кажу чоловікові: “Подивися, що там!”. І коли він мені сказав, що там дві ніжки… Потім коли я сама підійшла подивитися, я побачила ніжки дитячого розміру…”, – поділилася страшними подробицями жінка.

За словами господині, спочатку вони подумали, що, можливо, це манекен.

“Я вискочила з балкону, чоловік каже: “Там ще рука!”. Я кажу: “Так помацай, що там може бути”. Він каже: “Ну, воно м’яке!” – продовжила розповідь жінка.

При цьому вона уточнила, що побачила у квартирі чотири склянки, чотири недопалки, на підставі чого можна зробити висновок, що там перебували саме чотири особи. Жодних слідів чи плям крові ніде не було.