Шістнадцятирічна росіянка померла в клініці “Яшам хастанесі” в курортному місті Аланья (Туреччина). Батьки запідозрили, що у дівчинки нібито вилучили внутрішні органи.

“Побачили, що іноземка і вилучили органи”.

Лікарі запевнили – підліток був доставлений у дуже важкому стані, а інформація про вилучення органів – наклеп.

Про це повідомила директор клініки Нуртач Арі. Дівчинка померла через кілька годин після того, як їй поставили діагноз “гострий апендицит”.

Сім’я Ланшакових на початку липня вирушила до Туреччини. На дев’ятий день дівчинка поскаржилася на біль в животі і була доставлена в приватну клініку. Звідти її, за словами батьків, перенаправили в іншу установу, де діагностували гострий апендицит.

За словами батьків, медичних довідок і результатів аналізів крові дівчинки лікарі нібито не видали, а показали тільки свідоцтво про смерть.

“Дівчинка поступила до нас занадто пізно в украй важкому стані з перитонітом, врятувати її було вже неможливо. Навіть подумати не можна, щоб тут були незаконно вилучені органи”, – сказала директор клініки і додала, що установа готова звернутися до суду, щоб захистити репутацію.

За її словами, мама протягом декількох днів лікувала напад гострого апендициту в дочки активованим вугіллям, в той час як їй була необхідна операція.