Українська співачка Тіна Кароль і молдавський співак Дан Балан й надалі підігрівають чутки про свій роман.

Так, днями фан-клуб знаменитостей в Instagram опублікував нове відео, в якому були зібрані ніжні обійми і навіть поцілунки артистів.

“Межа мрії – є я і ти
Відкладемо всі справи
.
У мене, у мене серце палає,
Горить для тебе, так просто згоряє.
У мене, у мене кров закипає,
Побачивши тебе я задихаюся “, – прокоментували на сторінці.

Зокрема, в ролик потрапили кадри, зняті під час шоу “Голос країни-10”. Під час ефірів вокального проекту Тіна й Дан регулярно фліртують один з одним, продовжуючи тільки підігрівати інтерес до їх стосунків.

Так, наприклад, у нарізці моментів у відео показано, як Балан і Кароль обіймаються за лаштунками шоу, а також поцілунок знаменитостей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Предел мечты — есть я и ты Отложим все дела . У меня, у меня сердце пылает, Горит для тебя, да просто сгорает. У меня у меня кровь закипает, При виде тебя я задыхаюсь . . . #дантина#тинакароль#данбалан#любовь#дантина #фантина #данбалан #тинакароль #дантина #fantina#danbalan#tinakarol#dantina#fandanbalan#любовь#любовь❤️💘#настоящииэмоции #настоящаялюбовьцветет#настоящаялюбовь #этолюбовь#междунамичувства❤️❤️❤️#взгляды#искусство#музыка#голоскраїни10#красотка#сильнокрасивая#💖💖#любовьвихглазах#поцелуй

Публикация от ✨Вместе навсегда✨ (@dantina_love_)

Також повідомлялось, що у восьмому випуску шоу “Голос країни” судді проекту Дан Балан і Тіна Кароль знову підігріли чутки про свої стосунки, поговоривши про “майбутнє весілля”.

Так, під час виступу лідерів команди Балана Романа Сасанчина і Сергій Клейніс виконали популярну пісню Тіни Кароль “Не дощ”. Після свого виступу хлопці відзначили, що таким чином вони допомогли Дану нарешті зізнатися в почуттях до Кароль.