Прокурори представили подробиці загибелі дівчини, яку до смерті побила подруга, передає Корупція.Інфо.

За даними правоохоронних органів, 15-річні дівчата проживали в покинутій будівлі в Кишиневі, вживали наркотики і займалися проституцією. Коли між ними стався конфлікт, обидві були під дією наркотиків.

– Дівчата з соціально-вразливих сімей. Батьки їх залишили, ніхто за ними не доглядав. Конфлікт виник в результаті непорозуміння між ними, – повідомила прокурор Анжела Плешка.

Популярне: «Рюкзаки Авакова» Суд прийняв рішення щодо сина міністра МВС

Злочин стався вранці ще 20 серпня. Перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, дівчина побила подругу до смерті, а потім позбулася тіла в столичному парку сектора Ришкановка.
– побила її, розділа і залишила в лісі. Місце, де сталося вбивство, безлюдне. Навколо кущі. Неповнолітня зізналася, що жорстоко побила подругу, але заперечує, що хотіла її вбити, – додала прокурор.

Підозрювана – уродженка села Ворніч Страшенського району. Батьки розійшлися, коли їй було 10 років. З того часу вона жила з батьком.
– Все пов'язано з атмосферою в родині. Така поведінка – наслідок недбалості батьків, відсутність любові, розуміння і слухняності в першу чергу, – зазначила психолог Євгенія Буду.

Якщо вина підозрюваної буде доведена, їй загрожує до 10 років в'язниці.

Нещодавно дівчина була затримана співробітниками поліції. Причиною вбивства був грошовий борг, який був перед нею у її подруги.