Лариса Мосолова звинувачує охоронців в застосуванні сили В одному з одеських супермаркетів охоронці побили відвідувачку, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Віконце видачі готівки не так виглядає…” Клієнтка розповіла, як ледь не втратила всі гроші через неуважність. А ви знаєте про нові шайхрайські схеми?

Відзначається, що Лариса Мосолова випадково забула оплатити за чай. Коли це виявилося, покупниця відразу пояснила, що забула заплатити і готова розрахуватися за товар. Однак охоронці завели її в підсобне приміщення і побили, а один – в завершенні – плюнув в обличчя потерпілої.

Керівництво супермаркету заперечує факт побиття. Як стверджує дирекція, жінка скоїла крадіжку чаю, через це і стався конфлікт з охороною. На відео з камери спостереження видно, що покупниця довго стоїть біля полиці з чаєм, а потім кладе пачку в сумку. Адміністрація не надала відео, зняте на касі магазину, щоб зрозуміти чи розплатилася жінка за покупку, а також головне відео – з кімнати охорони, де, за твердженням потерпілої, над нею знущалися співробітники супермаркету.