«Свободівець» який відзначився не тільки своїми висловлюваннями і бійками у Верховній Раді, а й побиттям своєї дружини, а також історією зі своєю коханкою. Що відомо про політика, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Ігор Михайлович Мірошниченко народився в 1976 році в місті Лебедин на Сумщині. З самого дитинства хлопець мріяв опинитися перед телекамерами і після закінчення школи поступив в Київський Національний університет на спеціальність журналістика.

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко

Свою популярність в Україні він отримав завдяки своїй професії. Хлопець після отримання диплома влаштувався працювати в популярну передачу «Вікна з Миколою Канішевським» на СТБ, а потім вирішив щільно зайнятися спортивною журналістикою. Він встиг побувати ведучим різних передач на телеканалах «Інтерньюз», «УТ-1», «ICTV». Крім цього Ігор понад чотири роки очолював прес-службу Національної збірної України з футболу.

Але, не дивлячись на своє захоплення журналістикою, молодий хлопець рвався в політику. Завдяки своєму націоналістичному настрою, він зміг потрапити в партію «Свобода» і навіть очолити її підрозділ в Сумах. Мірошниченко виявився цінним членом партії, адже своїми висловлюваннями привертав до себе величезну кількість уваги. У 2012 році він навіть став народним депутатом України.

За час проведений при владі Ігор встиг відзначитися величезною кількістю скандалів. Разом з главою партії Олегом Тягнибоком він увійшов до п'ятірки списку світових антисемітів, який становив Центр Симона Візенталя. У 2012 році на свій сторінці в Фейсбук він дозволив назвати себе відому зірку шоу-бізнесу Мілу Куніс «жидівкою». У 2014 році Мірошниченко разом зі своїми колегами по партії увірвався в офіс керівника Національної телекомпанії України і силою змусив написати того заяву про звільнення. Правда, кримінальну справу, яку було відкрито проти депутата, дуже швидко закрили, заявивши, що складу злочину не було.

У «великій політиці» Ігорю вдалося протриматися недовго. На виборах 2014 «Свобода» не пройшла до Верховної Ради. Але Мірошниченко позбавлятися звання депутата не хотів і вирішив відправитися на вибори до Київської міської ради. Завдяки цьому він залишився на політичній арені, хоч і не в таких масштабах як раніше.

Правда менш скандальним Мірошниченко після свого пониження не став. Навпаки навколишні помічали, що Ігор став більш запальним і агресивним.

Так, за його висловлювання у 2015 році чоловіка облили зеленкою біля будівлі Печерського районного суду. Активіст заявляв, що Ігоря потрібно вигнати з партії і судити. Мірошниченко у відповідь в жорсткій формі заявив, що чоловік психічно хворий.

У 2016 році його знову облили. Правда цього разу фекаліями. Такого образи Ігор витримати вже не зміг і коли зустрів свого кривдника, активіста організації «Не мовчи», в Київській раді, накинувся на того з кулаками.

Не менш скандальним є і особисте життя політика. Зі своєю першою дружиною Галиною Кальченко чоловік познайомився ще на факультеті журналістики. Ігор став залицятися до дівчини, але за словами самої Галини, він був дуже ревнивим і в той час це її дуже налякало. Відносини так і не склалися. Уже під час Помаранчевої революції, через десять років, вони зустрілися знову. Чоловік задаровував її квітами, подарунками та все-таки зміг розтопити серце дівчини. Вони одружилися. У шлюбі народилася дочка Любава. Але через 10 років спільного життя в 2015 році пара розлучилася. За словами Галини чоловік дозволяв собі бити їх дочкау за вживання російської мови, не дозволяв бабусі бачитися з онукою і постійно влаштовував скандали.

Але і розлучення принісло чимало скандалів. У тому ж 2015 році стало відомо про те, що Ігор напав на свою екс-дружину і її нового чоловіка прямо в квартирі Галини. Він привіз повертати спільну доньку після спільної прогулянки, так як дівчинка після розлучення вирішила жити з мамою. У квартирі він влаштував черговий скандал, і, за словами екс-дружини з силою штовхнув її в живіт. Галина на той момент вже жила з іншим чоловіком і була від нього вагітна. Між чоловіками розгорівся скандал і справа дійшла до бійки.

Як виявилося пізніше Мірошниченко в стосунках був далеко не безгрішним. У чоловіка була пишногруда коханка. Обраницею Ігоря опинилася телеведуча Яна Левицька. За словами екс-дружини, він почав зустрічатися з новою коханою ще за кілька років до розлучення. У 2016 році Ігор офіційно зізнався про існування відносин зробивши Яні пропозицію. Але ось нова дружина викликала багато запитань у журналістів. Наприклад Максим Юр'єв заявляв, що жінка проявляє проросійські погляди публікуючи в соціальних мережах скандальну інформацію. Жінка часто ділилася записами з групи «Новоросія», а також часто розважалася в Москві. У 2017 році у пари народився син Маркіян.

Викликає питання і декларація депутата. У ній він категорично відмовляється вказувати готель NyvkyPLAZA і два ресторани De Kindrat і Laterrass, які приписують Ігорю. Також викликає і питання величезної симпатії до зброї. Мірошниченко в 2017 році вказав, що зберігає вдома п'ять мисливських рушниць.