Діти політиків своїми сенсаційними зізнаннями інколи привертають велику увагу до своїх славнозвісних батьків.

Вони вчаться за кордоном у найкращих університетах світу і претендують на родинний бізнес. Вони відпочивають на найдорожчих курортах Європи, до їхніх персон так багато уваги, а все через те, що вони діти своїх батьків, передає Корупція.Інфо.

Олег Тягнибок мужній і відданий своїй справі політик. Ми багато знаємо про його політичну діяльність і звичайно чули про його сім'ю. 

За його спиною і щодня поруч крокує син Гордій. Незважаючи на львівське коріння, син Тягнибока у 2014 році перебрався до Києва. Він вступив до Києво-Могилянської академії. Студент-контрактник студіює правознавчі науки, рік навчання якого коштує 28 тис. грн.

"Я вибирав між Львовом і Києвом. У столиці більше преспектив, захотілось чогось нового. І ще я буду ближче до тата"

Вступні іспити Тягнибока молодшого випали на найважче літо в історії незалежної України. Коли Гордій готувався стати студентом, тисячі парубків його віку йшли в АТО. 

"Коли закінчилась моя вступна коппанія. Я добровільно перебував у військово-вишкільному таборі."

Також Гордій з впевненістю заявляє, що хотів би піти по стопам свого відомого батька і з часом також бути частиною "Свободи".

А на сьогоднішній день, Гордій живе в престижному будинку біля озера Вирлиця, що в спальному районі на лівому березі Дніпра. Тут його батько отримав від держави 4-кімнатну квартиру площею 96,9 кв. м на 14-му поверсі.

Сам будинок місцеві жителі називають «депутатським»: один під'їзд знаходиться на спецобслуговуванні у комунальників.