JPG
 
Неподалік від Харкова на залізничній станції Новожаново підірвали вантажний потяг. Вибухівка попередньо була закладена під рейки невідомими особами і спрацювала в момент, коли потяг проїжджав по даній ділянці залізної дороги.
 
Зокрема, прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик зазначила, що через вибух з рейок зійшли два порожніх вагона. Крім цього, було зруйновано близько п'яти метрів залізничних шляхів. В результаті вибуху ніхто не постраждав.
 
«Попередня кваліфікація – диверсія», – повідомила пані Дубовик.
 
В свою чергу, губернатор Харківської області Ігор Райнин заявив, що у розпорядженні слідства є відеозапис того моменту, коли під рейки заклали вибухівку.
 
«Якщо не помиляюся, буквально за 15 – 20 хвилин до проходження маневрового поїзда. Думаю, що ці інциденти будуть розкриті», – наголосив губернатор.
 
Нагадаємо, що 30 березня вночі на залізничній станції у Харкові вибухнула залізнична цистерна з паливно-мастильними матеріалами, які призначались для ЗСУ. Про це повідомила прес-служба Харківської прокуратури.

Читайте також:  В Одесі прогримів черговий вибух (ФОТО, ВІДЕО)

«30 березня близько 00.30 на станції стався вибух залізничної цистерни з паливно-мастильними матеріалами. Дизпаливо призначались для Збройних cил України», – йдеться у повідомленні.

Джерело: Корупція.Інфо