Як повідомляють в ГУ НПУ в Закарпатській області, слiдчi Хустського вiддiлу полiцiї та спецiалiсти вiддiлу з розслiдування злочинiв проти життя та здоров’я особи ГУНП в Закарпатськiй областi встановлюють обставини умисного вбивства на Хустщинi. 

Так, правоохоронцi Хустщини, разом з колегами зi слiдчого управлiння полiцiї Закарпаття з’ясовують обставини злочину, який скоїв неповнолiтнiй мешканець села Нанково Хустського району.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Полiцейськi встановили, що 11 грудня, близько 17:00, пiд час сварки, яка виникла на побутовому грунтi, 15-рiчний нанiс удар ножем своєму 40-рiчному вiтчимовi. Вiд отриманих травм чоловiк помер. 

Хлопця затримано згiдно статтi 208 КПК України. 15-рiчному iнкримiновано злочиннi дiї за частиною 1 статтi 115 Кримiнального кодексу України, тобто умисне вбивство. У справi триває подальше слiдство. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Закарпатській області, 35-рiчний мешканець мiста Виноградiв, рухаючись на вулицi Космонавтiв у районному центрi, на ґрунтi неприязних  вiдносин умисно здiйснив наїзд автомобiлем на свою 34-рiчну рiдну сестру.