Глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв звинуватив лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко в роботі на Російську Федерацію. Про це він написав на сторінці в Facebook.

Як стало відомо, напередодні на прес-конференції Юлія Тимошенко пообіцяла ліквідувати «Нафтогаз». Вона також заявила, що «після приходу нової влади» ринок газу демонополізує, що нібито дозволить знизити ціни на газ для українців як мінімум удвічі. «Нафтогаз» Юлія Володимирівна назвала «посередником, який не потрібен».

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

У свою чергу  Андрій Коболєв  уже встигнув відреагував на такі слова Юлії Тимошенко і пояснив її гучні «газові заяви».

«Вчора в російських ЗМІ вийшла новина про можливість примусового продажу долі Газпрому в Північному потоці – 2 в рахунок погашення боргу за програний арбітраж в Стокгольмі. Сьогодні ЮВТ публічно пообіцяла врятувати «російськоє достояніє» від української державної компанії шляхом ліквідації останньої. Ця новина відразу потрапила на першу шпальту Комсомольська правда. Мені здається, що ЮВТ почала підробляти генератором пропагандистських інфоприводів для російських медіа.», – зазначий Коболев на своїй сторінці у фейсбуці.