У той час, як двох жителів Житомирської області перевіряють на коронавірус, в Тернопільській області виявлено перший випадок короновірусу у мешканки Кременецького району, яка повернулася з Італії.

Про це повідомляє telegram-канал “UN – сливи та груші”.

Повідомляється, що жінка після повернення гостювала на Львівщині, при цьому добиралася рейсовими автобусами.

“Під час проб аналізу жоден штам грипу у неї не підтвердився. Місцеві лікарі району, коли жінка прийшла в поліклініку злякалися і закрили поліклініку. Люди в паніці, не знають що робити”, – пише telegram-канал.

Жінку терміново повезли до Тернополя, бо вона почала задихатися.

Таким чином, маємо офіційно підтверджені випадки вже в трьох областях: Чернівецькій, Житомирській та Тернопільській. Всі вони, судячи з усього, не пов’язані один з одним.

При цьому в Чернівецькій області госпіталізовано жінку з двома дітьми, у яких також підозрюють коронавірус. Вони мали контакт з людиною, яка повернулася з Італії, якого напередодні теж доставили в лікарню з підозрою на COVID-19.

Також в зв’язку з рішенням уряду Польщі щодо попередження поширення коронавірусу буде призупинено курсування пасажирських поїздів з України в Польщу і навпаки.

Між Україною та Польщею курсують два швидкісних поїзди № 705/716 і 715/706 Київ – Перемишль, поїзди № 67 Київ – Варшава, № 51 Львів – Вроцлав, а також безпересадочні вагони Київ – Вроцлав.

МОЗ спростовує, що в Тернопільській області виявлено четвертого зараженого коронавірусом. Про це повідомляє телеграм-канал “Політика Страни”.