У Києві клієнтові тату-салону під час процедури до організму внесли інфекцію, після чого у нього почали відмовляти органи і він впав у кому. Лікарі борються за його життя вже понад тиждень.

За словами медиків, у потерпілого розвинувся сепсис, а його стан оцінюється як важкий, повідомили деталі в Telegram Kyiv Live.

Через те, що пацієнт весь час знаходиться в несвідомому стані, назву і адресу салону або ім'я майстра з'ясувати поки не вдалося. Однак лікарі вважають, що вони ще зможуть врятувати життя потерпілого.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності УкраїниНагадаємо, як повідомлялося раніше, Британська служба охорони здоров'я дійшла висновку, що татуювання можуть спричинити розвиток важких запальних процесів. Як приклад вони навели історію 31-річної мешканки Шотландії, у якої після процедури почалися сильні болі в нозі.

Прикладом послужив випадок 31-річної жінки з Шотландії, яка скаржилася на сильні болі в коліні після сеансу нанесення татуювання.

Вивчивши її медичні дані, вчені з'ясували, що після пересадки легенів і тривалого прийому антибіотиків імунна система жінки серйозно ослабла.

Таким чином, після удару по організму за допомогою антибіотиків частки фарби з-під шкіри почали поширюватися по сполучній тканині і стали викликати хронічні запалення, які приводили до слабкості в ногах та інших неприємних відчуттів.‡агрузка...