Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…

Сторонник Саакашвілі, Давид Сакваралідзе зробив в соціальній мережі, передає Корупція.Інфо

Почалися масові арешти і репресії наших активістів, повідомляет прихильник Саакашвілі

Зараз ось заарештували нашого активіста з Черкас – Андрій Котиченко.

Він був безпосередньо серед тих, хто заводив Михайла в Україні, підтримавши волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості.

У ці хвилини його везуть до Львова. Вчора п'ятнадцятьма представниками МВС був затриманий наш соратник з Івано-Франківська – Олександр Бурцев, який також брав активну участь у подіях неділі.Ми вимагаємо негайно звільнити їх! Застерігаємо владу і закликаємо її представників миттєво припинити політичні репресії, оскільки це все безсумнівно дуже плачевно для них закінчиться, як це вже не раз відбувалося за часів попередників.

Ми будемо захищати кожного нашого соратника і однодумця.

Конфлікт між президентом України Петром Порошенком та екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі є боротьбою двох різних світоглядів, заявив " екс-заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе.

"Звичайно, після повернення Саакашвілі до України його можуть спробувати екстрадувати у Грузію. Усе залежить від того, наскільки Порошенко виявить себе як диктатор, як гідний спадкоємець Януковича .

У будь-якому разі це буде його рішення, а не наше.

Між Порошенком і Саакашвілі немає особистого конфлікту, це конфлікт цінностей. Михайло ніколи не здавався іне боявся. Іде боротьба двох різних світоглядів. Подавати це як конфлікт між двома людьми точно не варто", – зазначив Сакварелідзе.