Колишня американська актриса, а тепер знатна монарша особа, 37-річна Меган Маркл (Meghan Markle) готується стати мамою. Ця хвилююча подія для королівської сім'ї має відбутися вже в лічені дні. Біля будинку герцога і герцогині Сассекських була помічена карета швидкої допомоги.

У Букінгемському палаці поки не дають ніяких офіційних коментарів з цього приводу. Близько заміської резиденції подружжя в Фрогмор-хаусі припаркована «швидка», а в небі кружляє патрулюючий вертоліт. Медики готові надати негайну допомогу знаменитій породіллі.

Представник подружжя зазначив, що як тільки дитина Меган і принца Гаррі з'явиться на світ, про це повідомлять на офіційних сторінках палацу в соцмережі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 37-річна дружина принца Гаррі повинна народити в кінці квітня – на початку травня. Вона зізналася, що має намір народжувати не в лікарні, а в домашніх умовах в присутності акушерів. Мама Меган Маркл вже тиждень тому прилетіла до дочки, щоб допомагати їй з малюком. Після народження первістка герцоги Сассекські можуть переїхати в Африку.

Раніше деякі припустили, що дитина вже з'явився на світ або ось-ось народиться, адже дружина принца не прийшла на святкування 93-річчя королеви Єлизавети II 21 квітня.