Оля Полякова любить вражати своїми ефектними головними уборами, але якось легендарний атрибут ледь не вбив співачку. Під час одного з виступів Королева ночі загорілася в прямому сенсі слова.

Одного разу у мене на головному уборі запалали свічки, і почало горіти тіло феєрверку. Він капав мені на одяг, костюм горів. Дівчата почали мене гасити просто по живому – у мене руки були в шрамах », – згадує Оля Полякова і додає, що більше неперевірену піротехніку на голову не чіпляє. Співачка запевняє: курйози і несподіванки на концертах неминучі, але якщо трапляються, то нехай тільки неймовірні і яскраві.

Нагадаємо, Оля Полякова, яка в побуті і в професійній діяльності переважно користується російською мовою, розкритикувала українського нардепа від “Слуги народу” Максима Бужанського.

Інцидент стався в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Під час дискусії Бужанський російською мовою обурювався, ніби в Україні “утискають” російськомовних. Після цього Полякова звернулася до нього українською: “Вас же ніхто не поневолює! Говоріть мовою, якою хочете. У чому проблема?”

“Я ще раз кажу: російськомовні школи переходять на державну мову з 2020 року, а україномовні повністю – аж з 2021?» – сказав Бужанський російською.

“Тому що в Україні повинна бути національна мова, а ви собі говоріть хоч китайською!» – відповіла на це Полякова.