Колишній соратник Порошенка, Давид Жванія, записав нове відео звернення і заявив, що повернувся в Україну і готовий давати свідчення про державний переворот у 2014 році.

Про це він заявив у своєму відеоблозі в YouTube.

“Сьогоднішнє моє відео особливе – у мене є кілька новин. Погані новини для Петра Порошенка і членів його злочинної групи, хороші новини для тих, хто вірить в справедливість і в те, що зло буде покаране.

Я повернувся в Україну, я перебуваю в Києві. Я буду особисто займатися тим, щоб розслідування злочинів попередньої влади не зупинявся, щоб слідчі перевірили всі факти, які я виклав у своїх офіційних заявах.

Я готовий давати свідчення. Я готовий нести відповідальність.

Якщо слідство вважатиме за потрібне посадити мене в тюрму до суду – я готовий до цього. Але я розраховую на те, що разом зі мною сядуть всі інші учасники державного перевороту у 2014 році.

Це в першу чергу ватажок нашої злочинного угруповання Петро Порошенко, це його пособники Турчинов, Яценюк, Парубій, Кличко і багато інших. У мене є інформація з приводу участі кожного з них у поваленні нехай і бездарної, але законно обраної влади, в узурпації владних повноважень, вчиненні інших злочинів заради наживи, заради того, щоб пограбувати країну і вивести мільйони доларів в офшори.

Крім того, у мене є й інша інформація, про яку я поки мовчав, але якої я готовий ділитися зі слідством. Вона стосується того, що відбувалося в країні в 2014-2015 роках – після того, як ми захопили владу. Якщо мені дадуть відповідні гарантії безпеки, я готовий розповісти, чому ми втратили Крим, хто і про що вів таємні переговори з Путіним, хто і за яку суму випустив банду Стрєлкова з Слов’янська.

Я готовий розповісти, що насправді відбулося з Боїнгом, збитим над Донбасом. Я розумію, що я серйозно ризикую, приїхавши до Києва. Але я повинен був це зробити, тому що я не бачив способу домогтися справедливості, перебуваючи за кордоном.

Я знаю, що в силових органах досі маса людей Порошенко і що ця людина готова на все заради своєї безпеки. Але я взяв на себе цей ризик. Тому я окремо хочу відзначити, що у мене відмінне здоров’я “.

При цьому Жванія окремо зазначає, що якщо раптом з ним щось трапиться – це може трапитися тільки проти його волі та “за прямою вказівкою Порошенко”.

“У мене не болить серце, я не приймаю сильнодіючих ліків. У мене чудовий настрій – я сповнений сил, енергії і віри в те, що я можу домогтися справедливості. Тому якщо зі мною трапиться щось погане, це може статися тільки проти моєї волі і за прямою вказівкою Порошенко “.

Каже, що вся інформація вже викладена ним письмово і передана західним адвокатам, буде опублікована в разі, якщо з ним щось станеться.

“Я нікого і нічого не боюся, але я підготував письмові заяви про деякі важливі речі. Ці заяви оформлені за західним правом і знаходяться у адвоката в одній західній країні. Якщо зі мною щось трапиться, їм буде дано законний хід”.

Там інформація і документи, яких достатньо для того, щоб Порошенко і багато інших людей ніколи більше не змогли в’їхати в ЄС і були змушені ховатися по всьому світу від європейського правосуддя. Тому, Петро Олексійович, не раджу зі мною жартувати.

“Я приїхав для того, щоб всі злочинці були покарані. І я обов’язково цього доб’юся”, – резюмував Давид Жванія.

У телеграм-каналі Леґитимный відзначили, що “Давид Жванія вирішив підвищити ставки в грі”, для чого він власне нібито і приїхав в Україну.

Давид Жванія вирішив підвищити ставки в грі і приїхав нібито в Україну і тепер є не просто інформаційною торпедою, але тепер буде ще подавати заяви в Прокуратуру, МВС та інші інстанцій на «зрадників», які у 2014 році будували «переворот» на майдані, а далі «віддали» Крим і влаштували війну на Донбасі.

Ми ще 24 липня писали, що Давид Жванія своєю заявою оголосив публічні торги за інформацію, якою він володіє. Жванія хоче продати «себе» подорожче будь-якій з зацікавлених сторін. Тоді джерело вказувало про ОП і Порошенко, як двох “умовних” супротивників, але в реальності Жванія розігрував гру для іншого “заінтересанта”.

Зараз Жванію “м’яко” ведуть до потрібної заданої мети.
Джерело вказує, що «сторона» у нього – це не ОП і не Порошенко, а дехто з «колишніх».

Також відзначимо, що сьогодні як повідомляє один з українських телеграм-каналів пройшло рівно 2 роки з того дня, коли українських моряків таранили прикордонні катери РФ.

Рівно 2 роки тому Порошенко відправив на вірну смерть 22 наших моряки в Керченську протоку. А вони вижили.

Їм пощастило більше, ніж тим, кого відправляли в Іловайськ, Дебальцеве і Широкино.

«Дави їх, б*я», – здається таким був девіз всієї п’ятирічки Порошенко. Від початку до кінця.

Те, за що в цивілізованому суспільстві відправляють під трибунал, за це у нас збирають політичні бали. Досить трохи істерики, вишиванку по-яскравіше і тонни удаваного патріотизму.