Росія з початку акту агресії супроти України не відрізнялась чесністю у своїх справах. Так на початку вона навіть не казала родичам військових, яких відправляла на фронт про те, де ж їхні близькі. Брудна гра РФ дозволила процвітати беззаконню на території збройного конфлікту.

Деякі політологи вже тоді робили заяви, що рано чи пізно влада кримінальної держави «зільє» своїх, коли їм тільки це буде потрібно.

Сьогодні вночі трьох колишніх бійців луганського батальйону, сепаратистів, «Привид» оголосили в розшук правоохоронні органи Московської області. Як повідомляє радіостанція «Говорит Москва», їх підозрюють у вбивстві двох співробітників ГИБДД в Солнечногорском районі.

Командир «Примари» Олексій Мозговий розповів, що підозрювані: уродженець Підмосков'я Михайло Константинов і його соратники з України Денис Константинов і Денис Жуков, справді несли службу в батальйоні під його керівництвом

Олексій Мозговий – один з лідерів сепаратистів «Луганської народної республіки» і командир батальйону привид «Привид». До початку військових дій на сході України служив в українській армії за контрактом.

«Эти три персонажа служили у нас, когда мы ещё были в Лисичанске. Одного из них я хорошо знаю — позывной "Медведь", снайпер наш. Ещё до нашего выхода из Лисичанска они предпочли от нас уйти. В течение всего этого времени они находились в батальоне "Август", командиром которого является Александр Костин. Насколько мне стало известно, в качестве охраны. Как они оказались на месте преступления и почему, мне неизвестно, — розповів Мозговий.Про особистісну характеристику, як повідомляє Дождь, командир розповісти не зміг, адже для нього важливим був професіоналізм, а не особисті якості.

Ці професіонали у понеділок, 3 листопада, вбили двох міліціонерів в Солнечногорском районі.

У деяких джерелах знаходимо інформацію про те, що їх розстріляли при оформленні протоколу на водія УАЗа, що перебував у стані алкогольного сп'яніння. Розслідуванням справи займається центральне управління Слідчого комітету.

Деякі ЗМІ та блогери вже роблять поспішні висновки, що російська влада готова зливати «своїх». Цього поки стверджувати не можна. Та ця ситуація наочно демонструє внутрішню організацію сепаратистів, показує як від цього страждає сама РФ. Можливо, здогадки блогерів скоро стануть правдою.  

 

Читати: В дома села пирожков напекла, отпраздновала 8 марта О. Мозговой. Терористиіні лідери – терористичній державі. Перед тим як здійснити самосуд над чоловіком, терористи, які створили так званий орган влади, зробили ще один важливий крок. З’ясували, яке місце жінок у цій державі – на кухні! Бо це «рускій мір». А кому хтось не подобається – розстріляти, у кращих традиціях Сталіна, але вже у ХХІ столітті.

 

Автор: Yavkubi‡агрузка...