Американська телекомпанія Netflix збирається зняти фільм про операцію спецслужб із затримання в Україні бійців приватної військової компанії “Вагнер”, яку почали організовувати в 2018 році.

Про це розповів екс-президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу “Прямий”.

Порошенко також зазначив, що за його даними, необхідні матеріали по справі “вагнерівців” вже має в своєму розпорядженні Bellingcat.

“Я раджу тим, хто брав участь в тій нараді, коли була “злита” операція українських розвідників і наших партнерів, хто зашкодив тому, щоб витягнути й отримати найцінніших свідків у злочинах Росії, які допоможуть притягнути військове керівництво РФ до відповідальності, зокрема в міжнародних судах, – ви зробили велику помилку”, – переконаний Порошенко.

“Краще починати співпрацювати зі слідством. Не треба перешкоджати створенню ТСК у Верховній Раді. Єдине, чого ви добилися – ця тема стала цікавою. Ще одну новину я хочу вам сказати: я маю точну інформацію, що всесвітньо відома компанія Netflix буде знімати художній фільм по операції з “вагнерівцями”, – підкреслив Порошенко.

“Володимире Олександровичу, ви дуже помилилися, коли намагалися стверджувати, що нічого цього не було. Від вас зараз залежить, в якому вигляді там буде представлена Україна, бо паскудити Україну по всьому світу я точно буду намагатися вам не дати. Це і є державна зрада. І зараз треба встановити коло осіб, які не просто давали вказівки та зливали цю інформацію росіянам, а ще й намагалися заплутати сліди, знищуючи журнали відвідин, знищуючи докази проведення цієї операції”, – звернувся він до Зеленського.

Порошенко підкреслив, що велика кількість співробітників правоохоронних органів, СБУ, співробітників розвідки готові давати свідчення у цій справі.

“Тому замовчати це питання не вдасться”, – резюмував лідер партії “Європейська Солідарність”.

У телеграм-каналі “Политика страны” також прокоментували цю тему:

Порошенко продовжує розкручувати всіма силами тему «зради» оточення Зеленського в операції по вагнерівцях.

Він заявив, що про це зніме художній фільм Netflix.

Поки важко сказати – правда це чи хайп (коментарів Netflix поки немає).

Але варто оцінити масштаб задуму. Судячи з усього у Порошенка на цю тему дуже великі плани.

Відзначимо, раніше з’явилась інформація про те, що група розслідувачів Bellingcat займається розслідуванням справи щодо нібито зриву масштабної операції українських спецслужб із затримання так званих “вагнерівців”.

Про це в інтерв’ю головній редакторці видання “Гордон” Олесі Бацман повідомив один з розслідувачів групи Крісто Грозєв.

Саме Bellingcat у співпраці з іншими виданнями нещодавно зробила сенсаційне розслідування про причетність до замаху на російського опозиціонера Олексія Навального російських спецслужб.

“Зараз працюємо над одним документальним фільмом, а не лише розслідуванням з приводу дуже цікавої історії, яку зробила українська розвідка, – розповів він. – Ми побачили, як хороша частина вашої військової розвідки разом з хорошою частиною СБУ придумали план, як обдурити, розіграти ГРУ, ФСБ (російські спецслужби ред.) та вагнерівців”.

У телеграм-каналі “Резидент” відзначили, що за інформацією їх власних джерел оплатив розслідування Bellingcat саме екс-президент Петро Порошенко.

Наше джерело в ОП розповіло, що чергова інформаційна атака проти Андрія Єрмака дуже вигідна його опонентам всередині Офісу Президента. На Банковій впевнені, що розслідування Bellingcat про спецоперацію із затримання “вагнерівців” оплатив Петро Порошенко, якому вигідно грати на патріотичних почуттях радикалів. У 2021 році на нас чекають десятки зливів компромату і фейкові розслідування, мета яких дискредитація Президента і провокація політичної кризи в країні.