У Чорному морі дуже мало ворожих кораблів із “Калібрами”, а причиною всього вибухи на залізничній станції Джанкой.

Про це в інтерв’ю українським ЗМІ розповіла речник ОК “Південь” Наталія Гуменюк. При цьому вона додала, що окупанти ще мають деякі запаси “Калібрів” у Криму.

Окупанти активно використовували залізницю у Криму для перекидання на півострів крилатих ракет “Калібр”, заявила Гуменюк у прямому ефірі національного телемарафону.

20 березня безпілотники атакували залізничний вузол у Джанкої, завдавши ударів по чотирьох різних об’єктах, три з яких пов’язані із залізницею. Ремонтні роботи там тривають і до сьогодні, а отже, руйнування були дуже серйозними.

Залізницею окупанти постачали на півострів і на Донбас військову техніку та боєприпаси. Нині їм доводиться активно експлуатувати наземний шлях – трасу, де кожен день великі пробки. Цей фактор також грає на руку ЗСУ, оскільки окупанти не отримують вчасно боєприпаси та підкріплення.

При цьому Гуменюк заявила, що сьогодні в Чорному морі знаходиться одразу 10 російських військових кораблів і один підводний човен. Це свідчить про те, що якийсь запас ракет у ворога все ж таки є.

Також відомо, що вороги намагалися доставити крилаті ракети до Криму через повітря за допомогою авіації, проте ЗСУ не мають інформації щодо успіху чи провалу цієї витівки. Після атаки дронів на Джанкой представник Генштабу РФ Сергій Баранов заявив, що інцидент на залізниці не позначиться на логістиці.