Правоохоронці 19 жовтня почали розслідувати смерть Андрія Павлова – брата загиблого мера Кривого Рогу Констянтина Павлова.

Наразі справу розслідують за статтею про умисне вбивство. Та слід зазначити, що це може невдовзі змінитися. Про це повідомляє Прокуратура Дніпропетровщини, передає 24 канал.

За попередньою інформацією, видимих ознак насильницької смерті на тілі знайденого мертвим Андрія Павлова – немає. Однак правоохоронці все ж почали збирати речові докази та встановлювати обставини.

Варто зазначити, що кваліфікацію справи можуть змінити, коли експертиза встановить причину смерті. Ймовірно, в такому разі в провадженні зроблять примітку “природна смерть”. Вчора Мертвого Андрія Павлова близько 16:30 знайшов його друг. При цьому, за наявною інформацією, ще вранці того ж дня Андрія Павлова бачили живим.

За день до цього Андрій Павлов скаржився на проблеми зі здоров’ям.

Вранці він зателефонував знайомому та попросив привезти води, оскільки з неділі, 17 жовтня, почувався погано. Коли знайомий приїхав, чоловік вже був мертвий.

Павлов Андрій Юрійович був молодшим братом загиблого 15 серпня за досі не встановлених слідством обставин мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, чию смерть нещодавно почали розслідувати за статтею «Умисне вбивство».