Дмитро Кулеба заявив, що йому дуже подобається нова форма збірної України. Пріоритетним елементом дизайну футболок стали обриси карти України з територією окупованого Криму.

Про це він написав у своєму Твіттері.

Глава Міністерства закордонних справ України Кулеба заявив, що ображати наші національні символи не дозволять нікому.

“Всім, хто почав на неї шипіти, бо ріжуть око міжнародно визнані кордони чи офіційне вітання нашої держави, можу сказати одне: ми не дозволимо ображати наші національні символи. Слава Україні! Разом до перемоги”, – наголосив Кулеба.

На ситуацію відреагував і Борислав Береза на своїй сторінці у Фейсбуці. Далі передаємо його позицію в оригіналі.

Учора на болотах Московії в районі Кремля почалася істерика, яка все ще не заспокоїлася. І судячи з усього, розриває їх не по-дитячому. Причина в тому, що вчора презентували нову форму збірної України з футболу. Форма ефектна і красива. З тисненням карти України. А на карті, як і належить, є Крим, який анексувала Росія, і є ОРДЛО, яке окупувала Росія. І Кремлю це чомусь не сподобалося. Красти наші землі подобається, убивати наших громадян подобається, фінансувати підконтрольних терористів їм подобається і дуже подобається вивозити з окупованих територій заводи і підприємства в РФ. Загалом, ці мародери перехвилювалися і в них почався словесний пронос, поєднаний із театром абсурду.

Першою відзначилася Марія Захарова. Але я б її не судив суворо. Судячи з тієї нісенітниці, яку вона із себе викинула, то це говорила не вона, а настоянка глоду. Маріє, хочеться все ж порекомендувати вам вирішити свою проблему з алкоголем. Ви як-не-як, але офіційна особа. І дуже погано, коли офіційна особа несе маячню у стані дикої алкогольної інтоксикації. А у вас це вже система. Може, спробуєте закодуватися? Я читав, що це може допомогти. Але в будь-якому випадку досить бухати і брехати. До речі, два тижні тому ви обіцяли спростувати свою брехню, але все ще не спростували. Це тому що бухнули і забули чи просто вам збрехати, як подихати, а дихаєте ви постійно?

Після спікерки російського МЗС, яка була сильно напідпитку, голос подала людина з найбільшим інтелектом у Держдурі. Так, Микола Валуєв не лише зміг прочитати написаний йому текст, але навіть зміг повторити. Майже без запинки. До речі, навіть він мав адекватніший вигляд, ніж Марія Захарова. Мабуть, не п’є, як вона.

Потім приєдналися інші міньйони з Держдури з інтелектом меншим, ніж у Валуєва, але все ж трохи більшим, ніж у відра черешні. Але це не точно. Може, у відра і більше IQ, ніж у них. Так Дмитро Свищов із тієї самої Держдури закликав УЄФА заборонити форму збірної України для участі в чемпіонаті Європи із зображенням Криму. Ну, нехай він ще заборонить птахам літати. Цей напівдурок навіть не розуміє, що Крим не українським визнають лише в Росії та ще у кількох їхніх васалів. Тож він може, окрім УЄФА, ще скаржитися у “Спортлото”, Греті Тунберг і Всесвітній організації ліги сексуальних реформ за рекомендацією Остапа Бендера.

Ці крики та істерику підхопили різні кремляді з провладного пулу. І вони не вщухають досі. Недоімперія верещить і пускає шмарклі, бо їх учергове ткнули, що Крим – це не їхня територія. Уся ця історія чудово показує, що у Кремлі все ще усвідомлюють, що Крим український, а ними він банально вкрадений. Точніше, скримздений. А все вкрадене рано чи пізно треба повертати. Поки вони не хочуть. Але настане момент… Він обов’язково настане, і ця постсовкова недоімперія розвалиться, як СРСР. І тоді ми точно повернемо Крим. А може, і раніше. Поки ж пропоную насолодитися танцями святого Вітта у виконанні кремлядей. І нехай їх корчить і далі від цілісної України і від слів: Слава Україні! Героям слава!