На реабілітацію потрібні десятки тисяч гривень.

Олександр народився шляхом кесаревого розтину і одразу потрапив до реанімації, а з часом у дитини почались сильні судомні напади, які тривають і досі.

Це дуже впливає на розвиток хлопчика, і як лікарі з Києва, Львова і Москви не намагались підібрати дієве лікування, щоб зупинити остаточно напади, та все ж вони тривають і руйнують надії на одужання. «Дитина не сидить, не ходить, не розмовляє, не концентрує погляду та їсть тільки перемелену їжу, має значну затримку у розвитку та щоденні судомні напади», – розповідає мама хлопчика.

Родина мріє потрапити на консультацію до лікарів, які зможуть підібрати лікування і дадуть можливість проходити курси реабілітації, яку допоможуть Саші хоча б трошки стати самостійнішим. Але поки лікарі дозволяють лише незначні навантаження у спеціалізованих закладах, де фахівці розрахують для дитини спеціальні тренування, які йому не зашкодять і не спровокують посилення нападів. Але такі заняття коштують для родини непосильних коштів. «Ми вдячні Богу за кожен прожитий день, я щаслива мама, бо зі мною поряд ніжний, добрий, терплячий і завжди усміхнений хлопчик, який дає мені наснаги вставати щоранку! Ми будемо вдячні небайдужим за допомогу», – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 4184 8299 Муранець Аліна Вікторівна.