Таїсія Повалій відверто розповіла про особисте життя.

«Одного разу перед новорічними зйомками до мене підійшов молодий хлопець в червоному светрі. У нього були величезні вії. Пізніше я дізналася, що це продюсер Ігор Ліхута. Він заявив, що давно мріяв зі мною познайомитися. Я спочатку, звичайно, на нього навіть уваги не звернула. Поїхала на гастролі. А через тиждень пролунав дзвінок. Ми проговорили цілу годину. Так і почався наш роман », – заявила співачка.

Володимир Повалій розповів, що знав про зраду дружини.«Таїсія приходила пізно ввечері з букетами квітів, хоча концертів в ті дні у неї не було. Я почав здогадуватися, що у неї роман на стороні. Вона відпиратися не стала і все розповіла. Її зізнання мене сильно зачепило».

«Так. Я все розповіла чоловікові. Я не можу жити з однією людиною, а любити іншу. В Ігоря я просто без розуму закохалася. Мені ніколи не спадало на думку, що одного разу я можу піти з сім’ї. Але Ігор так різко увірвався в моє життя, що я не встояла. Незабаром я розлучилася, а потім ми зіграли весілля», – заявила співачка.