Іштван Цап звинувачує прокуратуру та слідство у некомпетентності та фальсифікації доказів, передає Корупція.Інфо

Про це він повідомив під час судового засідання, яке відбулося в Ужгороді.

Іштван Цап наголосив на тому, що не має відношення до жодного з пунктів, які описані у клопотанні. Підозрюваний вказав суду на те, що в клопотанні є багато неточностей та розбіжностей.

«На кожній сторінці клопотання зазначена різна сума: одного разу 40 тисяч, потім 45 тисяч. Це лише маленька частка розбіжностей у документі. І на таких документах ґрунтуються дії та слова прокуратури», – підкреслив Цап.

На запитання судді чи з’являтиметься Іштван Цап на засідання і чи вчинятиме він кримінальні правопорушення протягом періоду слідства, Цап відповів, що не збирається.

«Я набагато дисциплінованіше відношусь до виконання свої судових обов’язків, а ніж працівники прокуратури та органів досудового розслідування, які не з’являлися на судові засідання. Так само не маю жодних намірів впливати на свідчення свідків», – сказав заступник міського голови.

Адвокат Іштвана Цапа також підкреслив, що докази та звинувачення слідства наразі ґрунтуються лише на свідченнях одного свідка. Крім того, його підзахисний сам з’явився до органів прокуратури для з’ясування причин оголошення йому підозри. Чиновнику загрожує до 10 років позбавлення волі.