У Кабінеті міністрів до осені точно не планується ніяких перестановок, у тому числі і відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це заявив в інтерв’ю РБК-Україна глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

За його словами, нові міністри інфраструктури та енергетики відразу активно включилися в роботу. Він розповів, чи задоволений роботою в цілому уряду Шмигаля.

“До Кабміну завжди є питання, тому що це орган, який працює 24/7. Щось встигають, щось – ні. Вдалося стабілізувати економічну та епідемічну ситуацію. Ми посилили Кабмін останніми призначеннями, люди можуть побачити, як працює новий міністр (охорони здоров’я) Ляшко, що відбувається вакцинація”, – сказав Корнієнко.

Також головний “слуга народу” прокоментував чутки можливої відставки Авакова

“Мені здається, що цю відставку обговорюють все життя. Я поки не бачу конкретних ініціатив, зареєстрованих у парламенті. Хіба що постанова “Голосу”, але вона вже є давно”, – сказав політик.

На питання, чи “світить” комусь із нинішніх міністрів відставка, Корнієнко відповів: “Давайте до осені вже без колотнеч. Ми з Арахамією пообіцяли, що до осені буде все спокійно”.