В основному, парламентарії стверджують, що відпочивали на українських курортах, 
передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

 Народні депутати України розповіли, де вони відпочивали і скільки грошей витратили на літню відпустку. Про це повідомляється у сюжеті програми "Питання для обраних". 

Суми, які озвучували парламентарії, починалися від кількох тисяч гривень і закінчувалися кількома тисячами євро. Були й ті, хто стверджував, що зовсім не відпочивав. 

"В Майамі я не був. Їздив на тиждень до Одеси, а так у себе в Житомирській області", – розповів Вадим Кривенко з "Народного фронту". 

Я був у Херсонській області в місті Нова Каховка", – скромно відповів Іван Винник з БПП. "70-80 тис гривень", – розповів про витрати з родиною в Туреччину депутат від фракції "Самопоміч" Семенуха Роман. 

Депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук з дружиною відпочив в Олесі за 1-1,5 тис євро. "3 дні в Карпатах, 3 дні на Азовському морі – пару тисяч", – розповіла про свою відпустку представник Народного Фронту Тетяна Чорновіл.

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Оксана Білозір витратила 20 тис гривень на те, щоб відпочити на курорті в Моршині і пила там воду. 

"Тиждень з дітьми в Карпатах – 10000 гривень, Барселона – до 1 тис євро", – розповів, де побував Дмитро Добродомов.