Головні новини України
Подобається

“Почула лайку і раптом відчула стусани”: Між вчителями та учнями сталася бійка

13/03/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Почула лайку і раптом відчула стусани”: Між вчителями та учнями сталася бійка

У Тернопільській області поліція розслідує відразу дві кримінальні справи за побиття в школі. Учитель історії зі струсом мозку – в лікарні, а шкільний психолог із синцями розповідає деталі конфлікту. Що ж насправді сталося в навчальному закладі і хто буде відповідати за масову бійку – розбиралися кореспонденти "Сегодня", передає Корупція.Інфо

Шкільний психолог Оксана Зіновіївна проводила бесіди з учнями, які побилися на перерві. Раптом до класу увійшов вчитель історії. Він почав виштовхувати 11-класників до коридору. Через мить психолог почула за дверима лайку.
 

"Я почула, як пан Лотоцький ображає нецензурними словами дітей, дає стусана і виганяє з класу. Потім він зайшов до класу. Я вийшла, щоб подивитися на тих учнів – у відповідь почула лайливу образу. Почала виправдовуватися і відчула стусани", – розповідає шкільний психолог Оксана Ковалисько.

Жінка стверджує – побив її вчитель історії. І Зіновія Теодозійовича сьогодні на роботі немає. Уже кілька днів чоловік перебуває в лікарні в травматологічному відділенні із забоями.

За словами медиків, його стан зараз середньої тяжкості. У історика, говорить лікар, струс мозку і забої м'яких частин обличчя.

Учитель заявляє – після зауважень на адресу учнів його під школою побив батько одного з них.

"Ні з того ні з сього, я ще хотів кілька слів сказати. Він під'їхав машиною. Все так швидко відбулося. У мене відразу запаморочення, кров пішла носом", – розповідає вчитель історії Зіновій Лотоцький.
 
На другий день після бійки учитель написав заяву до поліції.

Популярне: В Україні знову перерахують пенсії: Кому "світить" солідне підвищення

У свою чергу, Оксана Зіновіївна стверджує – конфлікт почав саме її колега. І додає, учитель був п'яний.

Директор школи це заперечує. "Він сказав, що у нього тиск, тому обличчя було червоне", – запевняє директор школи Лариса Корнік.

Через бійку поліція відкрила одразу дві кримінальні справи. Заяви про побиття написали обоє педагоги. Триває слідство. Винуватцю конфлікту загрожує до одного року виправних робіт.