Леся Нікітюк запропонувала розіграти квитки, показавши приховані таланти

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Знаменитість похвалилася новою подорожжю, вибравши для відпустки сонячну Барселону. Так, артистка записала коротеньке відео, на якому намагалася продемонструвати спортивні досягнення в області футболу, а ще запропонувала розіграти парочку квитків на матч Сельта-Барселона, який пройде в іспанському місті Віго.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

Оле-Оле-Оле.. як то кажуть😆А тепер коротко: Кому 2 білета на матч Сельта-Барселона від Мегого та Лаліга?? Тегніть друга у коментарях під цим відео прямо зараз! І вже завтра ми дізнаємось ім’я переможця. (2 квитки в одні руки, переможець буде вибраний рандомним шляхом)🤘🏻матч відбудеться 4го травня у м.Віго Іспанія😘😘😘Я теж там буду😛 @megogo_ua #laligaexperience, #megogo #футбол #football #barcelona

Публикация от Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

"Оле-Оле-Оле.. як то кажуть😆А тепер коротко:
Кому 2 білети на матч Сельта-Барселона?? Тегніть друга у коментарях під цим відео прямо зараз! І вже завтра ми дізнаємось ім’я переможця. (2 квітки в одні руки, переможець буде вибраний рандомним шляхом)🤘🏻матч відбудеться 4го травня у м. Віго Іспанія😘😘😘Я теж там буду😛", – поділилася новинами Нікітюк. Фолловери взялися коментувати: "Футболістка з вас 🔥🔥😹😹", "Футболісточка !😁😁😀 Удар, ще удар!😱😱😱", "ЛЕСЮ В ФУТБОЛ!!😅😙", "Якби у хлопців нашої збірної з футболу були такі ноги, – ми завжди вигравали!!!", "Фанатка футболу⚽️🥅".