Голова Львівської ОДА Олег Синютка вранці 11 жовтня вилетів приватним чартером з львівського аеропорту до Брно (Чехія). Інформацію про використання приватного літака, яка стала відома ZAXID.NET з неофіційного джерела, підтвердила керівниця управління внутрішньої політики ЛОДА Ольга Березюк, передає Корупція.Інфо

Популярне: УВАГА! НОВІ правила для субсидіянтів, у яких є діти віком від 14 років. Вам потрібно це зробити до 20 жовтня

«Так, Олег Михайлович вилетів сьогодні вранці у Брно приватним чартерним літаком, який оплатив власним коштом, для участі у конференції. Вартість оренди літака мені невідома», – розповіла ZAXID.NET Ольга Березюк.За її словами, Олег Синютка вилетів у Брно для участі в українсько-чеському бізнес-форумі в рамках міжнародної машинобудівної виставки, яка відкрилась у Брно 9 жовтня і триватиме до 13 жовтня.

Зазначимо, згідно з декларацією про доходи, зарплата Олега Синютки на посаді голови Львівської ОДА складає 174 тис. грн, а сукупний дохід його сім'ї за 2016 рік становить 993 тис. грн. Окрім цього Олег Синютка із дружиною задекларували понад 5,2 млн грн готівки у різних валютах.

За даними з відкритих джерел, оренда приватного літака для маршрутів такої відстані як Львів-Брно коштує не менше 10 тис. євро.

P.S. Пізніше прес-служба ЛОДА опублікувала два повідомлення, з яких випливає, що Олег Синютка разом з неназваними членами «делегації Львівської області» обговорював у Брно можливості залучення чеських інвесторів, співробітництва у сфері агропромислового комплексу, спільні заходи у сфері культури і туризму, а також ймовірність відкриття прямого авіасполучення між Львовом і Брно.