шевченок

У Верховній Раді у вівторок, 30 червня, зареєстровано проект Постанови про звільнення Ігоря Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів України.

Повідомлення про реєстрацію проекту 2172а від 30.06.2015 розміщено на сайті парламенту, передає Корупція.Інфо

Як зазначається в повідомленні, законопроект 2172а подано на розгляд сесії Верховної Ради Кабінетом Міністрів, а ініціатором подання є Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Як уже повідомляв Укрінформ, Кабмін на своєму засіданні 24 червня ухвалив рішення внести до парламенту подання щодо звільнення Шевченка з посади міністра екології та природних ресурсів України за вчинення діянь, що можуть містити корупційні правопорушення або правопорушення вимог до поведінки осіб, уповноважених на використання функцій держави.

Під час засідання члени уряду запропонували Шевченку добровільно піти у відставку, проте той відмовився.

Серед зазначених правопорушень згадуються і скандальні польоти Шевченка на чартерному літаку 6 червня 2015 року.

Натомість Шевченко звинуватив прем'єра Яценюка, в тому що той, мовляв, "продовжує грубо порушувати Конституцію, Закони України та Регламент дільності Кабінету Міністрів".

Нагадаємо, що Ігоря Шевченка було призначено міністром екології та природних ресурсів України Постановою Верховної Ради від 2 грудня 2014 року "Про формування складу Кабінету Міністрів України" за квотою депутатської фракції політичної партії "Батьківщина" у Верховній Раді.