Звернення до президента України Петро Порошенко від сім'ї Коваленко з'явилося в миколаївському сегменті Фейсбук і відразу ж стало вірусним. Менш ніж за добу ролик подивилися вже понад 62 тисяч користувачів.

Про це пише миколаївське видання «НіколаевПост».

У 2008 році вони стали прийомною сім'єю. Зараз у них 13 дітей, з них 7 прийомних. У 2010 році сім'я Коваленко перша в Миколаєві відкрила дитячий будинок сімейного типу. Після галасу в пресі і присвоєння дружині глави сімейства звання матері-героїні чиновники про них "благополучно" забули.

Коли старші діти виросли, сім'я зіткнулася з недосконалістю державної машини і байдужістю чиновників.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Дочка Юля на момент удочеріння була прописана в кімнаті гуртожитку, право на житло за законом залишалося за дівчинкою-сиротою. Але коли їй виповнилося 18 років і прийомні батьки захотіли повернути їй належну за законом житлову площину, виявилося, що кімната в гуртожитку давно вже була приватизована і перепродана іншим людям.

Так як, згідно із законодавством, держава зобов'язана забезпечити житлом дитину-сироту, яка досягла повноліття, дівчинку поставили в чергу на отримання такого житла. Але за п'ять років житло вона так і не отримала, а після 23 років вона втрачає таке право.

За цей час Юля встигла вийти заміж і стала матір'ю двох дітей. І тепер залишилася без даху над головою, так і не дочекавшись належної  допомоги від держави.

Чотири роки поспіль родина Коваленко просить допомоги у влади, щоб полагодити дах у їхньому сімейному дитячому будинку, де на даний момент проживає 10 неповнолітніх дітей. На що влада відповіла: «грошей немає, але ви тримайтеся», 

Як грім серед ясного неба для багатодітної сім'ї стало позбавлення їх субсидії на комунальні послуги. Велика сім'я не може потягнути непомірні тарифи і їм вже надходять погрози – відключатьгаз.

Але останньою краплею терпіння Коваленків, стало введення закону про обов'язкові «розмитненні» автомобілі на евробляхах. У сімейному дитячому будинку Коваленка є мікроавтобус на Єврономерах. Але так як у сім'ї немає грошей на «розмитнення», то в цій безвихідній ситуації вони прийняли рішення подарувати його президенту.

«Так що Петро Олексійович, ми всі вам передаємо всією сім'єю великий-великий« привіт ». Є ще Божі закони, які виконуються. Нехай вас Бог «благословить», – підсумував «покращення» президента- «реформатора» батько багатодітного сімейства.