Згідно з повідомленням, в результаті 13 обшуків, проведених на території Миколаївської та Кіровоградської областей, було виявлено та вилучено понад 14 тис. т насіння соняшнику, ячменю і пшениці на суму близько 133 млн грн.

Співробітники податкової міліції викрили схему ухилення від сплати податків при придбанні та експорті сільгосппродукції, при якій бюджет непоступило податків на суму понад 20 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ГФС, передає Корупція Інфо

Для ухилення від сплати податків використовувалися документи на поставку сільгосппродукції з ознаками фіктивності.

Крім того, вилучено 6,8 млн грн готівкою, а також документацію, електронні носії інформації, штампи, печатки, чекові книжки та чорнові записи.

Як повідомляє ГФС, в ході розслідування двох кримінальних проваджень, зареєстрованих за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), було встановлено, що посадові особи низки підприємств створили незаконну схему формування видаткової частини підконтрольних компаній, легалізації сільгосппродукції, придбаної за готівковий розрахунок, з подальшим експортом за межі України.

Нагадаємо, що працівники Державної фіскальної служби України викрили протиправну схему експорту сільськогосподарської продукції та вилучили понад 500 т зернових на суму близько 5 млн грн.