oliynyk

Коментуючи відставку команди Коломойського, Олійник згадав про Януковича

Святослав Олійник вважає, що повинна піти вся команда, "якщо не буде якихось інших домовленостей"

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник написав заяву про звільнення після відставки голови ОДА Ігоря Коломойського. Інформацію про це він повідомив в інтерв'ю Радіо Свобода.

Читайте також: Коломойський пояснив Найєму, чому обгородив “Укрнафту” (ВІДЕО)

"Ми прийшли однією командою рік тому, тому що країна перебувала в дуже складній ситуації. Йти також повинна вся команда. Питання про відставку або не відставку не стоїть, ми разом прийшли, разом і повинні піти, якщо не буде якихось інших домовленостей. В даному випадку, я вважаю, всім треба піти ", – сказав він.

Олійник припустив, що президент обрав "дуже високий критерій" оцінки бізнесменів на посадах. На його думку, це має стосуватися "всіх, починаючи з бізнесменів в Адміністрації президента, самого президента, бізнесменів в Кабміні".

"Якщо закон один для всіх, то ми зацікавлені, щоб він був один для всіх. Якщо центральна влада цю планку не витримає, то це буде вибіркове застосування закону, це те саме, що Янукович, і перспективи, відповідно, такі ж. Якщо планка буде витримана, тоді у нас є надія на стійкий, нормальний розвиток нашої держави ", – додав він.

Він також заявив, що не знає нового голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченко, однак хоче побажати йому успіхів, адже "головне завдання загальне – щоб Дніпропетровщина залишалася захищеною і стабільною".

Крім того, Олійник запевнив, що команда Ігоря Коломойського "весь свій вплив і можливості витратить на те, щоб Дніпропетровщина залишалася спокійною і захищеною територією".

Нагадаємо, в ніч на 25 березня Петро Порошенко задовольнив прохання Ігоря Коломойського про відставку з посади керівника Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Відповідний указ глава держави підписав під час зустрічі з губернатором.

Читайте також: Коломойський на запитання журналіста відповів образами і матами (ВІДЕО +18)

Слідом за Коломойським подав у відставку його заступник Геннадій Корбан.

Слід зазначити, що, за інформацією голови СБУ Валентина Наливайченка, обидва зама Коломойського проходять у справі про вбивство офіцера СБУ у Волновасі.