Сьогодні, 5 квітня, кандидати в президенти Петро Порошенко і Володимир Зеленський здавали аналізи напередодні передвиборчих дебатів. До слова, Володимир Зеленський справився швидше і зробив це у клініці "Євролаб".

У той же час Петро Порошенко пройшов обстеження в лабораторії на "НСК Олімпійський", а опісля провів невеликий брифінг для журналістів.

На запитання журналістів, як він ставиться до того, що Тимошенко може бути ведучою на дебатах, він відповів, що дебати – це не шоу і подібне є зневагою.

"У першу чергу це неповага до Юлії Тимошенко, як політика, яка зайняла третє місце у першому турі президентських виборів, а також до її виборців", – сказав Порошенко на брифігну після того як здав аналізи.

За його словами, неповагою до них є те, яку роль спробував нав'язати Тимошенко Зеленський, зазначивши, що за неї проголосувало понад 2,5 мільйони українців.

"Подібне ставлення вважаю негідним", – заявив президент.

Він зазначив, що виборців треба поважати і підкреслив, що поважає виборців лідерки "Батьківщини", вдячний тим, хто проголосував за нього і запевнив, що поважає і виборців Зеленського і зробить усе можливе, щоб у другому турі вони проголосували за нього.