Президент Володимир Зеленський назвав своїми повноваженнями утримання на контролі будівництва по всій Україні. Він наголосив, що не бачить різниці між містами, оскільки обраний лідером всієї держави.

Про це повідомляє Офіс президента.

За його словами, саме відповідальність за усі події в країні — головне президентське повноваження.

“Для мене Суми – таке саме місто, як і Київ, як Кривий Ріг і як Львів. Як будь-яке місто України. Мені не все одно щодо тих програм, які ми запроваджуємо. Мені не все одно, що з ними відбувається. Коли я кажу, що ми будуємо 160 кілометрів доріг на Сумщині, – мені не все одно… Мені потім тримати відповідь перед людьми”, — пояснив Зеленський.

Він зауважив, що хоче особисто побачити спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, які потребують виділення державних коштів.

“Згідно з Конституцією, мене обрав народ України, і я відповідальний за те, що будується в країні. Так, це не мої повноваження, але я хочу відповідати за те, що у нас відбувається… Скільки мене вистачить, стільки я буду їздити, буду перевіряти. Подобається це комусь чи ні”, — гучно резюмував Зеленський.

Нагадаємо, вже тривалий час президент відвідує українські регіони, невдовзі пройдуть місцеві вибори. У вівторок, 8 вересня, політик відвідав Сумську область.