Президент Володимир Зеленський назвав своїми повноваженнями тримання на контролі будівництва по всій Україні. Він наголосив, що не бачить різниці між містами, оскільки обраний лідером всієї держави.

Про це повідомляє Офіс президента.

За його словами, саме відповідальність за усі події в країні — головне президентське повноваження.

“Для мене Суми – таке саме місто, як і Київ, як Кривий Ріг і як Львів. Як будь-яке місто України. Мені не все одно щодо тих програм, які ми запроваджуємо. Мені не все одно, що з ними відбувається. Коли я кажу, що ми будуємо 160 кілометрів доріг на Сумщині, – мені не все одно… Мені потім тримати відповідь перед людьми”, — пояснив Зеленський.

Він зауважив, що хоче особисто побачити спорудження доріг, шкіл, дитячих садків, які потребують виділення державних коштів.

“Згідно з Конституцією, мене обрав народ України, і я відповідальний за те, що будується в країні. Так, це не мої повноваження, але я хочу відповідати за те, що у нас відбувається… Скільки мене вистачить, стільки я буду їздити, буду перевіряти. Подобається це комусь чи ні”, — гучно резюмував Зеленський.

Нагадаємо, вже тривалий час президент відвідує українські регіони, невдовзі пройдуть місцеві вибори. У вівторок, 8 вересня, політик відвідав Сумську область. Під час цієї робочої поїздки Президент України взяв участь у презентації Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки.

На початку свого виступу Глава держави зауважив, що сьогодні Україні доводиться протидіяти багатьом викликам, до яких країна здебільшого виявилася не готовою. Адже багато років поспіль політикам було нецікаво будувати міцну державу.

«Той спадок, що нам дістався, змушує працювати без зупинки та майже без відпочинку. Ще на початку шляху до президентства я казав, що змінити Україну ми зможемо тільки разом з вами. Багато чого нам дійсно вдалося. Ще більше – належить зробити в майбутньому», – заявив Володимир Зеленський.

За його словами, до будівництва щасливої України має долучитися кожен громадянин, кожна громада, село та місто. Кожна область має стати драйвером успішних перетворень. Для цього, переконаний Президент, необхідний чіткий та послідовний план дій. Саме таким планом є регіональні стратегії розвитку України.

На думку Володимира Зеленського, для максимального розкриття потенціалу Сумської області, серед іншого, потрібно вирішити інфраструктурні питання, зокрема побудувати якісні місцеві дороги, налагодити залізничне пасажирське та авіасполучення.

«Ми готові повністю підтримувати реконструкцію «Аеропорту Суми». З нас – фінансування, з вас – проект і найкоротші терміни, – а по-іншому не може бути – найкоротші терміни реалізації», – наголосив Президент.