Одна із країн Європи надала скандальному нардепу-втікачу статус політичного біженця.

Одна із країн Європи надала депутату Олександру Онищенку статус політичного біженця, – Корупція Інфо

Популярне: Зустрічайте, податок на ЛАЙНО: Нововведення в українському оподаткуванні шокували багатьох!

Про це він особисто заявив у коментарі "Еспресо.TV". "Моя справа в Європі визнана політичною. Міністерство закордонних справ однієї з європейських держав надало мені документ зі статусом політбіженця.

Це означає, що я і всі члени моєї сім'ї знаходимося під захистом ЄС", – повідомив Онищенко. Зазначимо, сьогодні НАБУ направило до ГПУ документи для екстрадиції матері нардепа Онищенка.
 

 • Нагадаємо, НАБУ підготувало повний пакет документів, необхідний для початку процедури екстрадиції з Іспанії матері нардепа Олександра Онищенка – Інеси Кадирової.
   
 • У червні минулого року НАБУ і САП заявили про викриття організованого злочинного угруповання на чолі з нардепом Олександром Онищенком, яке завдало збитки державі у розмірі більше 3 млрд грн в результаті спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ "Укргазвидобування". 
   
 • Онищенко перебував влітку 2016 року у Великій Британії. 5 серпня він не прийшов на допит до Національного антикорупційного бюро.
   
 • Україна передала в Інтерпол документи у справі Онищенка наприкінці вересня.
   
 • 21 лютого Вищий адміністративний суд (ВАСУ) визнав законним зняття Верховною Радою недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка.