Популярне: Не пам’ятає, що сталось: З’явилось фото жінки, яка стала випадковою жертвою замаху на Мосійчука

В опалювальний сезон 2017-2018 років Україна входить з найбільш низькими запасами вугілля за останні чотири роки передає Корупція.Інфо

У самих енергокомпаній грошей для подальшої закупівлі дефіцитного вугілля нема, випливає з документів Міненерго, які є в розпорядженні видання.

У пояснювальній записці до проекту розпорядження за підписом міністра енергетики Ігоря Насалика йдеться, що у генеруючих компаній немає реальних джерел покриття витрат на закупівлю вугілля і створення запасів, а Україні вже цієї зими можуть загрожувати віялові відключення.

Існуюча заборгованість Енергоринку перед компаніями теплової генерації перевищує 10 млрд гривень, йдеться в документах ДП.

Ірина Герщанеко прокоментувала це так: 

Україна входить в опалювальний сезон з рекордно низкими запасами вугілля. Подякуємо за це " Самопомочі" і редутникам. І це дійсно серйозно. Взагалі уряд має публічно оприлюднити ті збитки, які поніс бюджет від деструктивноі діяльності політиканів. Особливо це питання до міністерства фінансів, економіки, палива та енергетики. Я обов'язково підготую відповідні депутатські запити.  Хочу нагадати, що редутники ще у серпні – вересні погрожували " другим етапом блокади" – АЕС, і наслідки такого безчинства взагалі б було важко передбачити. 

Популізм, анархія, агресія, брехня, спекуляціі – для когось це гра в рейтинги , а в результаті дорогу ціну платить країна і суспільство.

І да,  17 жовтня під стінами ВР разом з мітингарями  був і шановний  А. І. Садовий.  Хотілося б почути від нього публічну оцінку останніх дій першоі п'ятірки його  партіі-  починаючи від шашки , яку семенченко притяг в парламент, і підсунув швирнути Ю. Левченку , й закінчуючи знущанням над українським прапором і побиттям учасника АТО Є. Соболєвим .