Усик 25 травня в Оксон-Хіллі повинен був в бою з Карлосом Такама вперше виступити в суперважкій вазі, але травмував біцепс і відклав свою появу в новій ваговій категорії.

Усик звернувся до фанатів бокс з приводу травми біцепса.  Українець повинен був дебютувати в суперважкій категорії поєдинком проти Карлоса Такама вже 25 травня, але бій зірвався через пошкодження.

В українця гарний настрій, він буде відновлюватися і готуватися до поєдинку на осінь."Погана новина у нас – дебют в суперважкій вазі 25 травня відміняється, в зв'язку з тим, що я отримав травму. Дорогі друзі, вибачте все очікування, ми повернемося сильніше, на все воля Божа. Слава Богу за все. У нас все нормально,  гарне позитивний настрій. Всім добра ", – сказав український чемпіон.

Напередодні стало відомо, що перший поєдинок Усика в суперважкій вазі буде перенесений через травму на тренуванні.

Бій українця в суперважкій вазі повинен був пройти 25 травня проти камерунця Карлоса Такама в американському Оксон-Хіллі (штат Меріленд).

Раніше повідомлялося, що Усик травмував біцепс.  Повернення Олександра Усика на ринг відбудеться не раніше вересня 2019 року.