В Україні на вихідних 23-24 березня в більшості областей пройдуть дощі, а вночі можливі заморозки. Середня денна температура складе +8 градусів.

Найхолодніше в суботу буде на сході. Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, в Харківській, Донецькій і Луганській областях буде сніг з дощем, в Запорізькій області та в Криму ‒ дощ.

В інших областях буде без опадів, проте хмарно. Нічні заморозки прогнозуються у всіх областях, крім Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Одеської.

24 березня опади перемістяться зі сходу на захід і північ країни. Дощі прогнозуються в Києві, Чернігові, Рівному, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Житомирі, Тернополі та Хмельницькому.

Також в більшості областей вночі будуть заморозки. Удень по всій території буде в середньому +8…+10, і тільки в Луганській області максимально +5.

Проте варто відзначити, що в Україні вже з 26 березня, прийде хвиля похолодання, стовпчики термометрів навіть показуватимуть мінусову температуру. Також в деяких областях можливий мокрий сніг та короткочасні дощі.