Прес-офіцер поліції Ганна Васенко розповіла подробиці нічної погоні патрульних поліцейських за порушником ПДР в Кременчуці, передає Корупція.Інфо.

"Так, погоня була по всьому місту. Встановили його вночі, він сам з'явився до управління патрульної поліції в Кременчуці. Це чоловік 1982 року народження, місцевий. Відразу на нього складено три постанови про порушення правил дорожнього руху, а також складено два протоколи про адміністративні правопорушення за те, що він скоїв погоню, і що мало місце під час погоні ", – говорить прес-офіцер.

Васенко пояснила, що правопорушник сам з'явився у відділення патрульної поліції.

"Його не наздогнали, він виїхав за межі міста Кременчука, безпосередньо з ним був пасажир, якого затримали, він його висадив на території Кременчуцького району. З ним поспілкувалися наші слідчі, і вже незабаром сам правопорушник з'явився в патрульну поліцію", – додала вона.

Також прес-офіцер поліції розповіла про самопочуття дівчини, яку зачепила патрульна машина, коли вона виїхала на тротуар.

"Дівчина місцева, вона рухалася по тротуару, коли вискочив патрульний автомобіль. Сама дівчина ніяких травм не отримала. Лікарям вона повідомила, що вона просто дуже злякалася. Від написання заяви вона відмовилася", – сказала Васенко.