Це буде перший дзвінок з дня інавгурації, передає Корупція.Інфо.

Президент США Дональд Трамп розраховує поговорити телефоном з російським президентом Володимиром Путіним у найближчі вихідні, 28-29 січня.

Про це повідомила в Twitter кореспондент телеканалу NBC Хеллі Джексон з посиланням на джерела в американській адміністрації.

News: President Trump and Vladimir Putin are expected to talk by phone this weekend, per administration source. 1st call since inauguration.
 — Hallie Jackson (@HallieJackson) 27 січня 2017 р."Президент Трамп і Володимир Путін, як очікується, поговорять телефоном на цих вихідних, відповідно до інформації джерела в адміністрації. Перший дзвінок з інавгурації", — написала Джексон.

Раніше в Кремлі розповіли, що Путін провів телефонні переговори з новообраним президентом США Дональдом Трампом, під час якої російський лідер знову привітав з перемогою республіканців. Серед тем, які обговорили сторони — відносини Росії і США та врегулювання конфлікту в Сирії. Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/tramp-rozrahovuye-pogovoriti-telefonom-z-putinim-u-nayblizhchi-vihidni-zmi-870340.html‡агрузка...